| Dinamovistu_Edy_1998 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la facebook, şi cand dau ca am uitat-o imi cere confirmare pe 2 numere de telefon pe care nu le mai am. Eu vreau recuperare cu yahoo dar nu ştiu de ce nu imi arata. Cine ma ajuta primeşte funda.

2 răspunsuri:
| apz a răspuns:

Încearcă de pe browser să dai "recovery account". Pe browser poţi recupera contul cu ajutorul email-ului, numărului de telefon sau a numelui întreg.
Poftim un print-screen care să te convingă : http://s20.postimg.org/cx2dr1y71/ss_480.png

Succes!

| Dinamovistu_Edy_1998 explică:

Inteoduc email. Apoi ma trimite la cele 2 numere pe care nu le mai am...