| sillvana a întrebat:

cryingmi-am uitat parola de la id..eu stiu ca am scris-o bine dar nu stiu acu nu mai merge sa intru. iar la forgot your password nu mai stiu raspunsurile la intrebarile aleasadva rog mult spune-ti si mie daca se mai poate sa intru cumvasad

9 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Uhh, Bună, cu părere de rău te anunţ că parola e pierdută şi nu o mai poţi recupera... Îmi pare rău.

evenso
| evenso a răspuns:

Daca ai uitat si raspunsurile la intrebarile secrete nu mai poti recupera parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta putin si incearca mai tarziu...sau vezi ca poate ai butonul caps lock activat...

| Dana211 a răspuns:

Incearaca sa iti reamintesti parola sau raspunsurile la intrebarile acelea pentru ca altfel nu ai cum

| KataD a răspuns:

Incearca sa te conectezi aici https://login.yahoo.com/......nfig/login ...ramai conectat si apoi incearca sa te loghezi pe mess...mi s-a intamplat si mie si asa mi-a mers sper sa-ti mearga

| Anna1511 a răspuns:

Imi pare rau si mie mi s-a intamplat.Dar am facut un nou id.

| andrada88 a răspuns:

Mai poti doar sa iti faci alt id

| mkyaura a răspuns:

Incearaca sa iti reamintesti parola sau raspunsurile la intrebarile acelea pentru ca altfel nu ai cum

| justmr a răspuns:

Din pacate nu mai poti sa intri pe acel id de mess. Stiu sigur asta fiindca mi s-a intamplat si mie si mi-am facut altul.