| ceimiplace a întrebat:

Mi am vandut laptop ul recent.Si ma gandeam ca sa cumpar o tableta,dar mi am adus aminte ca am un S2, care poate si fi el comparat cu o tableta.Ma intrebam,in loc sa cumpar un alt laptop, nu este si o posibilitate sa imi cumpar un monitor extern pentru S2 si un mouse, care sa tina loc de laptop? Trebuie sa existe ceva, doar suntem in epoca tehnologiei. Vre o idee?

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Inca nu sa inventat asa cevahappy. Laptopul sau notebook ar fi ultima solutie.Pa,pa

| snzpaul a răspuns:

Epoca tehnologiei, dar, ce ceri tu nu este pe piata!
Cumpara laptop, este mult mai bine, iar telefon ia-ti orice telefon, iti vei da seama mai tarziu ca telefonul nu te va ajuta atat de mult, mai ales ca-l poti pierde muuuult mai usor decat laptopul.