| LadyDeny a întrebat:

Mi-as comanda un laptop de pe cel.ro, ce parere aveti, este un site serios? voi ati comandat ceva de pe acest site? as vrea sa stiu niste pareri ca sa nu dau atatia bani si sa primesc ceva de proasta calitate in schimb...

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Eu am luat o placa video.

| KodrutZ a răspuns:

Oricum primesti ceva de proasta calitate, cam toate laptopurile de pe piata sint niste ragalii, nu e vorba de cel.ro sau altii, ci de modul in care se fac majoritatea laptopurilor in ziua de azi. Banuiesc ca nu vrei sa iei un Panasonic Toughbook...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistit sunt seriosi, dupa eMAG e cam al doilea magazin online din Romania

| SorinLebron1981 a răspuns:

De fapt e al 3-4 magazin serios al doilea e pcgaraj. Dar cel.ro in afara ca au unele preturi piperate ascund detalii fata de client. Gen la un laptop scria "Dual core" si de fapt era single core... iah mau mintit pe fata. Pana acum eMAG nu m-a mintit deloc http://bit.ly/1fEhPuv (link prin afiliere)

| LadyDeny explică (pentru SorinLebron1981):

Si eu m-am gandit sa command tot dupaemag, e mai sigur...