| SingleForOne a întrebat:

Mi-as lua o husa de telefon alba, pentru ca imi place mult culoarea, dar mai mult ma gandesc ca se va murdari usor. Cu ce-as putea sa o curat? E pe baza de Zinc Pyrithione.

1 răspuns:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Nu cred ca diferențiază asa tare culoarea, mai toate husele au diferite probleme, spre exemplu imprimarea mirosului de tutun, sau alte lucruri mult mai dezgustătoare. O husa pe alb, ar fi foarte fain, în cazul în care se murdareste o poti sterge cu spirt, sau să o bagi in masina de spălatlaughing))), chestia nașpa la alea albe, e ca poti sa o zgarii, si sa se vada la un timp îndelungat. Fa ceea ce vreihappy, daca ti place, de ce sa nu o ieiwinking