| qwydyu a întrebat:

Mi-au luat ieri o tableta Evotab. Mi-am facut update-ul la Android 2.2 froyo dar nu functioneaza cum trebuie. Stie cineva de unde pot descarca din nou Android 2.1?

6 răspunsuri:
| qwydyu explică (pentru angel74dm):

Nu merge linkul straight face Poti sa mi-l mai dai odata? Te rog

| angel74dm a răspuns (pentru qwydyu):

Hmm, acum nu mai merge... Vezi aici http://download.cnet.com/......0_4-0.html

| nylas a răspuns:

Nu ai facut un backup anterior? nu ai cd sau partitie de recovery?

| qwydyu explică (pentru nylas):

Nu am nici-un cdstraight face

| gabibory a răspuns:

Spune-mi si mie te rog daca este buna aceasta tableta... doresc sa imi cumpar si eu una dar nu stiu daca isi merita banii