| Agent47 a întrebat:

Mi s-a blocat tableta! Cum as putea sa ii dau un restart? Mentionez faptul ca are bateria plina.

Răspuns Câştigător
| ElektroBoom a răspuns:

Poti tine pentru cam 5 secunde degetul apasat pe butonul de Power si isi va da restart.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Scoate-i bateria apoi pune-o la loc... daca altfel nu merge sa dai restart!

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Vechea metodă scoate şi bag-o.Bateria.
O zi bună!

| tlaura a răspuns:

Scoate bateria sau, apasa pe un butonas mic numit ''reset'' laughing

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Daca ai tableta este un loc foarte mic unde scrie reset si acolo trebuie sa apesi cu ceva (ac, cercel) si iti da restart si poti intra iar pe ea.Pa pa!