| Narutoxxx a întrebat:

Mi s-a luat curentul de doua ori cu calculatorul deschis. Este posibil ca mi s-a ars vreo componenta? Daca nu s-a ars acum, este posibil sa se arda in viitor daca s-a luat curentul acum? Nu l-am aprins inca, deoarece se ia curentul din 10 in 10 minute.

2 răspunsuri:
| Robota_Serban_1998_uuWE a răspuns:

Nu ti s-a ars dar se va arde cu timpul ca asa am patit si eu. funda?

| vioricavio a răspuns:

De obicei pc urile au un sistem de protectie. Dar daca ai probleme cu curentul sau atunci cand ai incearca sa nu l mai aprinzi pana nu se remediaza problema, altfel risti sa l faci praf.