| TraficantDeVise10 a întrebat:

Mi se intampla pe mess' sa trimit linkul de la o poza de pe Google Images si sa nu o poata vedea persoana aia.Eu o vad poza dar el cand intra in linkul respectiv ii apare cautarea la Google Images.
de ce?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai copiaza linkul de la poza! De aceea nu o vede pentru ca tu copiezi linkul de la pagina cu poza! Cand intri pe Google la fothiroda clik pe o poza apoi clik dreapta pe ea si apoi clik pe vezi informatii despre imagine si aici copiezi linkul acela care este deja albastrit. Acum daca ii trimiti acel link o sa vada poza direct pe fundal alb. Bafta!