| anonim_4396 a întrebat:

Mi se tot abureste clearomizorul de la tigara electronica inca din ziua in care am cumparat-o... Stiti cineva cum sa rezolv aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Mai mult ca sigur are o fisura, si astfel face condens. Singura solutie fiabila e sa il schimbi cu altul, parerea mea.

1 răspuns:
| onix33 a răspuns:

Este normal sa faca condens din cauza vaporilor. Atat timp cat primesti cantitatea de vapori care iti trebuie si gustul este ok, nu ai de ce sa iti faci probleme.