| anonim_4396 a întrebat:

Mi se vede subtitrarea la filme pe toata imaginea, cum sa o fac sa se vada normal, am kmplayer am incercat sa fac modificari in preferences dar degeaba. Ce pot sa ii fac?

5 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Click dreapta / subtitles/ ai o gramada de optiuni
alt+f1 increse font size
alt+f2 decrese font size
cred ca asta cautai
vezi ca ai si un subtitles alignment
ctrl+[ si ctrl +]

| sti a răspuns:

Incearca MPlayer pentru filme in orice format: www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=73&lid=2054

Laur
| Laur a răspuns:

Dupa ce setezi optiunile da-i save/ok si apoi iesi din program. Daca nu merge nici asa, descarca BSPlayer (e gratis) http://www.bsplayer.org/en/bs.player/download/ si n-o sa ai probleme.

| eusinumaieu a răspuns:

Pai ai pus tu scriusu maretongue thinking

| maxibogdy a răspuns:

Incearca Bs player...superr...