| puffika a întrebat:

Mozila, Opera sau Internet explorer? Nu stiu pe care sa-l aleg eu folosesc cand Mozila cand Int expl si ma enerveaza faptul ca internet explorer nu imi deschide intrebarile si pe mozila nu pot vedea videoclipurile de pe you tube?

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ba da chiar nici unul nu folositi chrome care e cel mai bun?

| Narcis2007 a răspuns:

Opera!

| Robert a răspuns:

Cel mai bun si stabil este Mozila Firefox. Uite aici si pentru Adobe flash player http://get.adobe.com/flashplayer/

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer Google Chrome!
Pa, pa.

| Gizăz a răspuns:

Draga mea, nu pe criteriile astea se diferențiază un browser de altul; faptul că nu îți deschide unul ce îți deschide altul e vina ta, că nu ai habar să instalezi niște amărâte de plugin-uri. Femeia la calculator e precum pisica cu câinele în 95% din cazuri.
E simplu. Vrei stabilitate și securitate? Firefox! Vrei viteză? Opera! Vrei erori? Internet Explorer! laughing Eu unul folosesc Firefox și sunt foarte mulțumit. Cât despre faptul că nu îți arată clipurile pe YouTube, instalează-ți Doamne iartă-mă un amărât de Flash Player.

| VORTEX a răspuns:

Eu folosesc google chrome, se misca repede parerea mea este ca e mai bun decat cele mantionate de tine.

| semix a răspuns:

Salut. pai eu folosesc tot mozila, ca majoritatea, n.am probleme cu youtube. poate fi una din urmatoarele :
a. ai probleme cu flash player (uninstall / install )
b. folosesti Google Web Accelerator sau alt program, poate instalat fara sa.ti dai seama
c. serverele mai au si downtime
Incearca sa folosesti si opera, si sa faci o curatare de registre. bafta big grin

| Tweetymrrr a răspuns:

Google chrome este cea mai buna alegere.are si potential mai mic de "atragere" a virusurilor, plus ca mie`mi merge perfect, nu`mi face figurihee hee

| Deennn a răspuns:

Mozilla. love struck
Eu le pot vedea. thinking
Vezi poate nu ai instalat Adobe Flash Player.

| AlexStanica a răspuns:

De ce nu incerci google chrome? este cel mai nou si mai rapid browser. este categoric mai bun decat internet exporer, iar in comparatie cu mozilla, este cel putin similar.

sunt sanse sa iti mearga totul fara probleme: http://www.google.com/chrome

| Biby a răspuns:

Buna!
Cel mai bun este Google Chrome! Il folosesc de un an si nu mi s-a blocat niciodata. Poti sa-l descarci de aici:
http://www.google.com/chrome
Bye!:-*

| giuly a răspuns:

Chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome winking

| hajimemasho a răspuns:

Chrome-ul si Safari au la baza acelasi motor web(webkit)si totusi Chrome-ul detine locul I la viteza. Firefox-ul este bun pentru lispa de erori si pentru faptul ca iti pune la dispozitie o gramada de add-on-uri si extensii, de ex firebug-ul care este o unealta foarte importanta pentru programatori. Internet Explorer sucks din toate punctele de vedere. So choosehappy

| hajimemasho a răspuns:

Si sa nu uitam ca Chrome-ul deschide cate un proces pentru fiecare tab in parte... deci iti mananca o gramada de memorie. Asta ar fi un dezavantajhappy

| ConnY a răspuns:

Pai ar fi bine daca tiai instala PaleMoon

| Taurus89870 a răspuns:

Cel mai bun browser este google chrome pe care poti sa il personalizezi cum vrei
mai este un alt browser numit safari care merge forte repede find sub sigla Apple
Dar daca vrei una dintre cele trei pe care le vrei as alege opera