| khristy36 a întrebat:

Neaparat imi trebuie camera frontala pentru apel video
si cand ma gandesc ca sunt atatea telefoane care imi plac si nu au camera frontala pacat. Poate imi recomandati niste telefoane cu camera frontala ceva pana in 1000 ron ca eu nu ma pot decide postat la 15 August 2011 1:08

Răspuns Câştigător
| ionutzuck a răspuns:

Acesta este cea mai buna alegere dupa parerea mea http://www.emag.ro/......ey--p32431

3 răspunsuri:
| SoranaTQ a răspuns:

Pai sunt multe telefoane precum Nokia 5800 XpressMusic, NOKIA N97, NOKIA N95 8GB, iPhone 4 sau iPhone 3Gs oh go on

| buzoianul a răspuns:

Iphone 4

| PisicaAlbaa a răspuns:

Samsung Galaxy Ace 2 happy