| Myku a întrebat:

Neata! vreau si eu sa stiu cum se pune pe perete pe facebook la mine si la prieteni! cel mai bun raspuns primeste:-1 vot;-funditabig grin rasp cat mai repede

2 răspunsuri:
| n0matterman a răspuns:

A venit hi5-generation pe facebook. Facebook, noul hi5.

| SystemFucker a răspuns:

Pai pentru a posta pe peretele tau te duci sus sub bara de cautare prieteni si acolo o sa gasesti scris Update status/ Add photo, video/Ask Question. daca vrei sa zicem sa pui pe perete un video de pe youtube apesi pe ''Update Status'' si pui acolo url copiat de pe youtube. Daca vrei sa scrii ceva pur si simplu scrii acolo si dai ''post''. Daca vrei sa pui pe perete o poza/video apesi pe ''add photo/video '' dupa care apesi upload photo/video...iar de acolo iti alegi poza/videoul dorit. Sper ca te-am ajutat big grin