| valentynrobert a întrebat:

Need For Speed The Run miar merge pe un procesor intel dual core i3 cu frecventa de 2, 13Ghz ca restul pieselor sunt foarte bune placa video de 1 gb 4 gb ram vreau raspuns sigur!

4 răspunsuri:
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Nu prea cred

| c0drutz12 a răspuns:

Da, iti merge foarte bine. Funda?

| Mircea1209 a răspuns:

Tu revolutionezi procesoarelerolling on the floor ori n-am auzit in viata mea de procesor dual core i3. Deci, ori i3 ori dual core. Daca ai i3 iti merge da ma indoiesc ca merge pe dual core mai ales ca e frecventa mica. Peace!