| paul0013 a întrebat:

Need help!sad
Deci, imi trebuie pentru scoala programul MinGW Developer Studio, am cautat, am gasit versiunea full si.tot nu stiu cum sa-l setez sa mearga sad. Cine ma ajuta si pe mine?big grin

1 răspuns:
| Ady00pk a răspuns:

Daca ai da mai multe detalii despre ce nu merge la el ne-ar fi de mare folos in a te ajuta."Nu stiu cum sa il setez sa mearga" de obicei programele nu trebuie setate sa mearga, trebuie doar instalate si rulate.Cum ar trebui sa te ajutam cand asta e singura chestie pe care o spui? straight face