| abc1619 a întrebat:

Niste sugestii de tablete pana in 400 de lei, cu camera in fata si in spate?

1 răspuns:
| CrissMiru a răspuns:

Nu prea cred ca o sa găsește fata spate dar sunt multe tablete la prețul asta. Poti caută pe eMAG, acolo poti sa alegi prețul dorit si iti arată ce au pe stoc.Dar daca tot iti iei un lucru, poti sa iei un lucru bun. Poti sa mai strângi câteva luni niște bani si sa iti iei una de 600 de lei care ar fi mai buna. Sper ca te-am ajutat