| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon care sa ajunga pana pe la 600 de lei. Cu camera foto buna + camera frontala. Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Sincer sa fiu nu exista in pretul spus de tine camera frontala mai mare de 0. 3Megapixeli (ceea ce recomand daca esti fata si vrei sa-ti faci poze) iar cea de spate mai mare de 5 Megapixeli.Dar iata cateva recomandari
Utok 400D (Camera de 5 MP+flash si camera frontala VGA)
Link:http://www.emag.ro/telefon-mobil-utok-dual-sim-black-400d/pd/DKZJJBBBM/

Allview A5 Quad (Camera de 5 MP+blit flash caamera frontala de 0.3 Megapixeli Camera de pe spate filmeaza Full HD)
Link:http://www.emag.ro/......DWPCSBBBM/

Samsung Galaxy S Duos S7582 ( il detine un prieten si este foarte bun)
Link:http://www.emag.ro/......DGX6SBBBM/

Iti vand un mic pont.telefoanele cu camere atractive sunt intre 900-1000 lei. Funda?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Utok, seria 400. U 470 Q la 700, sau U 450 D la 450 lei, oricare dintre ele venind și cu o cartelă de 5 € oranj și cu 5 ani garanție.

| Aasdfghj a răspuns:

Lg optimus black. Eu l-am avut si am fost multumita de elbig grin

| davidtm a răspuns:

Daca vrei nou, nu poti sa ai mari pretentii, daca vrei SH dar in stare buna, Poti cumpara cu bani astia 2 telefoane, care au fost in TOP
Iphone 4- Lux, fite.dar e si bun
Samsung galaxy s2 - Performanta, dar e si frumos.

| Bobbye a răspuns:

Pentru bugetul tau iti recomand 'Galaxy S' care costa in jur de 550 lei(android 4.0, RAM 768, camera frontala, camera foto de 5MP + blit, 4GB memorie si 4 inch display).

| Ciufulitul a răspuns:

Cred ca Samsung galaxy trend lite este 500 de lei fara abonament la Orange