| vanmartsisi a întrebat:

Nokia 6303 & nokia 6303i care e mai bun?

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Varianta cu "i" este aparuta dupa varianta simpla si e de fapt acelasi telefon cu ceva mici imbunatatiri.
winking

| Stra1nul a răspuns:

Pai diferentele sun asa. 6303i suporta card de 16 gb pe cand celalalt numai de 4. 6303i are memoria 55 mb interna pe cand celalalt numai de 15. deci momentan e mai bun 6303i dar la camera e mai bun 6303 deoarece filmeaza vga dar cu 15 fps pe cand cel i filmeaza tot vga dar cu 8 fps in rest sunt identice

| vanmartsisi explică:

Dar ca 6303i n-are autofocus asta nu-i o problema?