| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia 6303i si am o problema la el. Am icon-urile la el foarte mari (ceasul, bateria, alarma, bluetoothu, semnalul) si as vrea sa am ceasul frumos in dreapta sus, sa fie mic. Cum pot sa fac? Am vazut ca la Nokia 6303 e mic :-

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

?
wtf? ce treaba are tema? nu e din cauza temei frate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Presupun ca din setari sigur e pe acolo setare ceas! Dar nu intra la setare data ora ca acolo e vorba sa schimbi ora nu cheasul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este vorba de setari. In setari la ceas am doar Afiseaza/Ascunde happy

| 1uqz2 a răspuns:

Paischimbati tema intra in galerie si cauta :teme si acolo o sa gasesti