| Cris06 a întrebat:

Nokia Asha sau Lumia? ( Si ce model? ) Funda

As vrea un telefon nou, de la Nokia, cu ecran tactil. Imi plac telefoanele mai maricele, dar nu foarte groase, Deci ce model si pretul daca se poate.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DaniiAwe a răspuns:

Iti spun sincer ca te rog sa nu iti iei Asha! straight face Am eu si deja nu stiu ce sa ii mai fac, nu imi vine sa il duc iar in garantie. Mie mi s-a desprins ecranul in colturi iar acum s-a decalibrat touch-ul incat nu mai pot nici sa il deblochez straight face.

| Trakker a răspuns:

Nici unul eu zic Samsung galaxy s4

| NbaLol a răspuns:

Nokia asa 201 dual sim tastatura querti incape card memorie buna se aude ff tare! Pret=3mil jumate