| DontForgetMe a întrebat:

Nokia C3 sau Samsung galaxy mini? Am nevoie de un telefon pentru internet si aplicatii interesante big grin

Răspuns Câştigător
| mnopqr a răspuns:

Dupa parerea mea daca vrei un telefon pentru internet si aplicatii interesante dintre C3 si Galaxy Mini ar trebui sa alegi Galaxy Mini pentru ca Android Market ofera o gama foarte larga de aplicatii free. In plus are si wi-fi(ca si C3) cu care te conectezi la net oricand esti in apropierea unui router. Dar decizia iti apartine.

4 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Am eu samsunga galaxy mini. Poti sa iti iei o gramada de aplicatii si jocuri free de pe Android Market. Daca iti iei C3 o sa te plictisesti de el, iti recomand Samsung galaxy mini, deoarece este un telefon multimedia foarte bun, are wifi, 3G si este destul de bun si la internet.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Samsung galaxy mini eu zic sa ti-l ei ca are mai multe aplicatii interesante si pentru net e foarte bun ti-l recomand cu cea mai mare placere!

| wforweirdo a răspuns:

Chiar dacă nu-mi plac telefoanele cu touch screen, te-aş sfătui să alegi Samsung Galaxy Mini. Ştiu un tip care lucrează cu telefoane şi mi-a zis că e mult mai bun decât Nokia C3. Apăi dacă mă întrebi pe mine, nu ştiu.