| LeerieVonTeese a întrebat:

Nokia n900 sau Nokia n97?

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

N900, dar mai bine te reprofilezi, si alegi android, gen galaxy s sau LG optimus 2x(cu procesor dual-core), sau de ce nu, un iphone.

| DaNNN a răspuns:

Depinde acum.
Presupun ca vrei un smartphone, avand in vedere ca in zilele noastre mai totul consta in tehnologie. Tind sa aleg N900.
Dar nici N97 nu este de 'aruncat'. Nu te lasa la greu!
Deci as alege N900.

Sper ca te-am ajutat.

| AlicePotato a răspuns:

N900winking

Răspuns utilizator avertizat
| Ađııa a răspuns:

Mie,una,imi place n900. big grin dar si n97 e frumos. happy Daca as fi in locul tau l'as alege pe n900. Asteapta sa vezi ce pareri mai primesti. :*

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Nokia n97 ma facineaza de ceva vreme.
Pa Pa!

| 4Life a răspuns:

Nokia n900 ii mai misto si mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici : http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2917&idPhone2=2615

Le compari si decizi care ti se pare mai bun.
Poate te ajuta mai mult de aici :
http://gsm.ro/compara.php?p1=2939&p2=2691

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Ew zic : n900 big grin Parerea mea;* love struck Sper ca tm ptut fii d ajutor;] bft

| LeerieVonTeese explică:

Multumesc tuturor :*