| Lorena_2784 a întrebat:

Notebook Toshiba Satellite C855-1UT cu procesor Intel® Pentium® B960 2.20GHz, 2GB, 500GB, Intel® HD Graphics, Free DOS, Luxe White Pearl E BUN? astept pareri!

6 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Da, ii bun de office si gaming gen zuma, mario si chestii din astea. zi ce buget ai, pentru ce il folosesti si iti recomand eu unul compatibil cu cerintele tale.

| Lorena_2784 explică (pentru florin1979):

Deja l-am comanda...si il folosesc doar pentru facebook tumblr twitter youtube si din astea...dar cel mai mult pentru filme si seriale online.thinking

| florin1979 a răspuns (pentru Lorena_2784):

Aaaa, sa-l stapanesti sanatoasa. Crdeam ca iti trebuie de jocuri puternice sau de editari grafice. happy pentru ce il folosesti este o alegere ok!

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Laptopurile din gama Toshiba sunt bune si daca le si customizezi se merita. Cuma nu stiu cat dai pe el ca sa-ti zic daca merita sau nu banii. In principal da dar pretul trebuie sa fie unul mic.

| Lorena_2784 explică (pentru MeConstantine):

17 milioane jumate...

| AliveOne a răspuns:

E foarte bun.
Toshiba face lucruri de calitate se merita happy
ps:eu am laptop de la Toshiba tot satellite si sunt foarte multumit de elhappy