| smilerz19 a întrebat:

Nu am mai avut niciodat laptop, doar calculatoare. Acum am unul Packard Bell Easy Note. Si nu stiu de unde sa opresc sunetul sau sa schimb volumul? Am incercat la chestia aia cu sunetul din bara de start si nu se intampla nimic. Si e enervant sa fie asa de tare.Este vreun buton pe care nu l-am vazut eu sau ceva? Dau fundita si punctez raspunsurile bune. Ms

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

De obicei le arata cu albastru dai fn si le cauti prin f-uri

1 răspuns:
| hippiemuslim a răspuns:

Tasta Fn și săgețile sus jos dacă nu mă înșel.