| sebixx a întrebat:

Nu de mult timp mi-am luat un calculator nou si, cand il pornesc imi apare la fereastra de inceput Detecting drives, no drives found, apoi, la fereastra urmatoare imi arata : Reboot and Select proper Boot Device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key.
Care o fi problema? Funda, clar!sad

Răspuns Câştigător
| cby a răspuns:

Asa este, biosul nu iti detecteaza nici un hard-disk in calculator. Ai umblat prin el recent? Vezi atunci daca sunt bine infipti conectorii.

3 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Si, sebi... ce Silent Hill din serie ai jucat?

| yumeee a răspuns:

Poza ta îmi pare tare cunoscută...
a, ştiu. http://www.tpu.ro/utilizator/xfxj-1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai incercat sa instalezi windows-ul? din ce spui aici, nu iti vede Hard Disk-ul