| AnneMarriie a întrebat:

Nu imi mai arata like-urile si comm-urile pe facebook de 2 zile. E o eroare? Cand o sa le pot vedea iar?straight face

Răspuns Câştigător
| Maiestrul a răspuns:

Da,este o eroare a browserului tau.Tu ce browser ai? Reinstaleaza-ti browserul si o sa-ti mearga perfect;)Pentru un mod mai rapid de a naviga pe internet foloseste google chrome
http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=95346

6 răspunsuri:
| AnneMarriie explică:

Stai tu linistit ca le am tongue

| Iubibilăă a răspuns:

Cred ca e o eroare.
Mai asteapta ceva timp; se mai intampla.
Pa, pa.

| elisa820 a răspuns:

Cred ca este o eroare alt ceva nu avea cum!

| artagonlord a răspuns:

Instaleazati alt browser sau dai la actualul reinstall

| all23 a răspuns:

Acum depinde poate sa fie o eroare pe pagina ta... ai incercat sa te uiti de pe calculatorul altcuiva? funda?

| AnneMarriie explică (pentru all23):

De pe calculatorul altcuiva merge thinking