| anonim346575 a întrebat:

Nu imi mai merge yotube. " A aparut o eroare. Incercati din nou mai tarziu." M-am uitat pe net am incercat variantele, care le-am vazut, dar nimic. Si inainte mi-a facut la fel, dar nu mai stiu cum am rezolvat problema. Voi cum credeti ca as rezolva?

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......i-din-nou/

Google Chrome isi instaleaza flash singur, daca tu ai instalat din alta parte flash, cand te uiti la un video ce foloseste flash (youtube in acest caz) google foloseste flash care il are deja iar flash pe care l-ai instalat tu si dupa cum sti doua programe care fac acelasi lucru de obicei nu functioneaza asa bine. Incearca sa dai disable la Flash care l-ai instalat tu.

In google chrome scrie: chrome://plugins/
Cauta in lista aia Flash, daca ai doua instalari, care au adresa de intalare ceva de genul: AppData\Local\Google\Chrome\Application\, totul e ok, daca ai 3 instalari iar una din ele are adresa de instalare ceva de genu: C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash\, dai Disable la cea cu C:\Windows (ai disable acolo mare si albastru)

| KeepcalmandloveToto a răspuns:

Daca e pe un PC, nu am nicio idee. Daca e pe telefon, dezinstaleaza update-urile.