| Marian_Doru_1991 a întrebat:

Am o problema cu youtubeul cand vreau sa vad un videoclip/melodie imi scrie :
A aparut o eroare. Incercati din nou mai tarziu
Astept de 2 zile si nu s-a facut ce imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Eroarea respectivă poate fi de la Adobe flash player, care la tine probabil ori nu este instalat ori este o versiune veche ce trebuie actualizată. Succes

| Marian_Doru_1991 explică (pentru DeyCj):

Man am reinstalat corest Adobe flash player dar tot nu merge nu sti alteceva ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| uSur3Lx a răspuns:

Foloseste Browser-ul "Google Chrome", este bun si poate sa fie din cauza la Adobe flash player. incearca cu acel browser si revino cu un raspuns sau mesajwinking.

| Marian_Doru_1991 explică:

Eu folosesc deja Google Chrome dar incerc acum sa schimb versiunea de Adobe flash player.

| Marian_Doru_1991 explică:

Am actualizat * Adobe Flash Player * si nu e nici-o diferenta si folosesc * Google Chrome * de cand am instalat windowsul

| Marian_Doru_1991 explică:

Multumesc mult am rezolvat.