| Alexandra3008 a întrebat:

Nu imi mai porneste tabletasad. Este Allview AllDro 3 Speed DUO. Cum o pot pornii? imi apare doar chestia de la android.

4 răspunsuri:
| Avon053 a răspuns:

Incearca sa te duci la un service daca vezi ca problema prospera sau incearca sa o incarci, succes!

| Nikoo12 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa, eu aveam Jay Tech... Daca inca o mai ai si dacca nu ai reusit sa o repari, las`o asa... o zi; 2, mai mult timp. pana se descarcaa iar dupa pune`o la incarcat si las`o pana se va deschide singura :* (kiss)

| Alexandra3008 explică:

Nu ii mai gasesc garantiasad