| Carrie1976 a întrebat:

Nu imi merge deloc Yahoo Messenger,am descarcat si 10, 9 si degeaba tot nu merge se blocheaza si imi iasa dintr-o data.Cand imi instalez 11.5 si incerc sa intru pe cont scrie " A problem caused to program to stop working corectly. Windows will close the program and notify you is a solution is available" Se inchide si nu-mi mai arata nimic.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza Microsoft Visual C++ si netFramework.De preferat e sa cauti cele mai noi versiuni.

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

NetFramework-ul este de vina!
Bafta!

| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Nici mie nu îmi mergea până ieri, pentru că mi se setase pe data de 2002 ianuarie, şi după ce am dat pe 2013 mi.a mers. poate sa desetat ceva; s