| ILIKEBLUE a întrebat:

Nu imi merge LoLcrying? De ce? Cand intru in el totul e negru si nu se incarca.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Doua posibilitati:
1. O eroare a aparut la descarcarea sau instalarea lui, asa ca sterge si jocul si descarcarea si instalarea, si descarca-l din nou.
2. Calculatorul tau nu indeplineste cerintele necesare minime pentru acest joc.
Eu pot sa-l joc cu:
2 Gb Ram
Procesore de 2 dual core, adica 4, dar merge si cu 2.
Placa video incorporata Ati Radeon Express 200 Series 64 mb
Si o conexiune cat de cat buna la net.
Astea, dupa mine, sunt cerintele minime ale calculatorului, despre memorie si alte chestii nu mai zic, presupun ca sunt evidente.
Eu cu asta pot sa joc LoL la cea mai mica grafica, dar sa mearga fluent cu 25 fps, cu lag cateodata de la alti jucatori, fara efecte, cu totul la minim.

| Mastacan_David_1986 a răspuns:

Sa-l stergi. nu merge. pur si simplu