| Poep2 a întrebat:

Am un Galaxy S1 si mai demult am luat o cartela webnwalk din aceea cu internet nelimitat.Cand bag cartela in telefon si intru pe net(am facut toate setarile acelea de pe internet am fost si la cosmote si tot nu merge) imi intra pe pagina aceea verde si de acolo orice site as scrie tot acea pagina mi se incarca.Ce ar trebui sa fac? Am facut toate setarile posibile si tot asa imi face. Aveau dreptate unii ca webnwalk nu e bun de nimic. oh go on

1 răspuns:
| NuAmStIuTcEnUmEsAiPuN a răspuns:

Cartela ta e ok n-are ce sa aiba in schimb telefonul e uzat probabil si e si vechi deci puterea lui de navigare pe net e foarte redusa prin urmare tu cand intrii pe net il suprasoliciti iar el iti revine la pagina initiala!

s1 e tel. de cel putin 5 ani

sau daca nu e asa cum zic eu inseamna ca e stricat telu si nu se mai conecteaza la satelit

FUNDA?