| deeadedea2 a întrebat:

Nu imi merge sa instalez google chrome. imi zice "computerul nu are driverele medii" ce pot face? help me please.

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Eu n-am mai auzit de eroarea asta. Ori e ceva intr'adevar foarte rar, ori ai incercat tu sa traduci eroarea din engleza in romana si ai facut-o foarte prost, ori chiar asa scrie in timpul instalarii si nu mi-as putea da seama de ce.

Totusi, mai bine fa un printscreen, urca-l pe http://postimage.org si pune-l aici ca sa vedem si noi eroarea, mai exact.

| DuDDy24 a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva...nu stiu care sa fie cauza, dar e posibil ca Pc-ul sa nu fie suficient de performant, sau sa nu aida drivere instalatethinking
INcearca Mozilla, mananca mai putine resurse si e la fel de bunwinking