| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merge youtube-ulstraight face ma dispera merge 20 de secunde si se opreste. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dupa ce asculatam multe muzici sau alte videoclipuri.pai stii ce am facut? pentru un timp nu am mai deschis calculatorul sau parca am apasat disk cleaup. fundita!

| KatnissEverdeen a răspuns:

Asta se intampla si la mine... viteza slabă e singura problema

| Keyko a răspuns:

S-ar putea sa fie de la browser.Instaleaza unul mai nou.Eu avem Internet Explorer (o versiune mai veche) si dupa 20 de sec imi dadea eroare. Da mie imi dadea la toare paginile de web nu numai la youtube. Oricum incearca sa instalezi alt browser.

| DrakeLee a răspuns:

Poate ai conexiunea proasta la internet, sau nu ai ultima versiune de Adobe flash player. thinking Si mie imi mergea la fel de cand s-a schimbat ( dupa cum stii s-a pus o versiune mai noua la youtube) dar am reinstalat windowsul! Baftawinking