| razvanandrei2007 a întrebat:

Nu ma pot conecta la contul de Instagram de pe aplicatie. Nu imi mai merge acum nici de pe
Google deoarece nu imi trimite nici codul de verificare pe,, mesaje". Imi apare:,, Ne pare rău, a apărut o problema cu solicitarea ta." Chiar daca parola este corecta. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Asteapta pana maine, sigur vei supravietui daca acum inchizi telefonul si te culci.

| Nicusor1221 a răspuns:

Salut,intra pe Gmail in aplicatia din delefon apoi intra pe acel cont sterge din e-mail uri dupa incerca din nou sa te conectezi