| Bella99 a întrebat:

Nu ma pot decidehappy Canon sau Nikon?
voi ce credeti care fotografiaza mai bine? calitatea mai mare si care este mai rezistent?

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Eu am si am folosit dintotdeauna Nikon si sunt foarte multumit. posibil sa fie si Canon bune insa nu stiu ce sa spun. uite pozele mele facute cu Nikon http://www.panoramio.com/user/al3xander

Răspuns utilizator avertizat
| george232323 a răspuns:

Eu am un Nukon dar cred ca ambele sunt bune ...depinde de numarul de megapixeli dar nu uita e doar alegerea ta...

| laurica2001 a răspuns:

Canon, cred :3 funda!?

| backtohell a răspuns:

Nikonwinking

| Sheela a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti cumperi Nikon, pentru ca si eu am de acesta si este foarte bun pana acum am 1027 de fotografii si incap mai multe, este foarte bun!