| Bogdan_Serban_1998 a întrebat:

Nu ma pot decide intre Allview a5 si Allview alldro p5.Normal l-as alege pe a5, dar am vazut un review in care se bloca des

2 răspunsuri:
| unpustiobisnuit a răspuns:

Nu ti-as recomanda niciunul

| Cosmin1122000 a răspuns:

Buna! Sincer nu iti recomand un telefon de la Allview deoarece nu sunt asa de bune. Din cate stiu, un Allview alldro p5 este undeva la 600-700 lei pe emag.De bani acestia iti iei un telefon Samsung galaxy mini, care, sunt foarte bune. Eu am un Samsung galaxy mini si este super:
-merge foarte bine pe internet
-sunetul este foarte bun
-merge perfect pe jocuri
Dar, daca vrei asa de tare sa iti iei Allview, iti recomand Allview alldro p5