| Hojda_Paul_2000 a întrebat:

Nu mai imi merge sunetul la laptop si nu am reusit sa-i dau de cap. Nici la deschidere si inchidere nu se aude sunetul care il fac calculatoarele in general, se deschide si se inchide in liniste. Poate o sa reusiti sa ma ajutati! Daca o sa reuseasca sa ma ajute cineva, dau funda. Cum se deschde sunetul si care-s pasii? Multumesc! Am un laptop Toshiba.

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Control Panel->Sound->tab-ul Sounds. Acolo poti alege ce sunete sa sa auda atunci cand se intampla un anumit eveniment (inchidere/deschidere calculator, lansare program, click pe diverse elemente etc.). Exista si cateva sheme de sunete prestabilite. Vezi imaginea: https://i.imgur.com/M7hPqZV.jpg