| LoveAddicted a întrebat:

Am si eu o problema. mi-am luat pc nou si mi-am instalat windows 7 cu driverele cu tot ale unui laptop Toshiba. dupa care le-am intalat si pe ale lui si sunetul merge bine la casti dar la boxe se aude in surdina. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu stiu de ce ti-ai instala pe pc drivere de laptop Toshiba.
Schimba windowsu sau macar dezinstaleaza driverele alea inainte sa instalezi ale pc.
Dezinstaleaza tot ce e driver si instaleaza iar doar PC.
Bafta

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Daca folosesti,, boxele,, lui e logic. Daca folosesti un amplificator+boxe separate verifica daca jack-urile sunt identice si cu semnal de la alta sursa decat laptopul.

| Daniel2332 a răspuns:

Poate boxele sunt mono happy