| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai merge roticica de la mouse. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| poesia a răspuns:

Ia-ti alt mouse...sau desfa-l

| Georgy_1051 a răspuns:

Poti sa-ti iei unul nou. Sau intr-o parte a pagini e o bara si sa apesi pe sagetile care dau in sus, sau in jos, asta daca nu iti doresti unul nou.

| Elena_1106 a răspuns:

Schimba mausul ca sa nu te complici sau daca chgiar vrei sa ai parte de actiune du-te la cineva care se pricepe la chestii din astea tehnologice si roaga-l sa te ajute

| Anonim13265464 a răspuns:

Am avut si mouse ca al tau eu iti recomnd sa-ti cumperi unul nou parerea mea eu m-am chinuit mult cu acela(nu sunt scumpe )