| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu mouse-ul happy Deci nu mai merge roticica cand dau pe ea se duce asa repede si nu merge deloc va rooog ajutati-ma happy. Raman dator tongue
Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Desfa-l daca ai indemanare si cu o pensula curata praful depus pe angrenaje. Pe ax daca e depusa mizerie o cureti cu ceva mai aspru sau cu ajutorul unei scobitori. Unele mouse-uri au posibilitatea sa le desfaci suportul din jurul bilei si se curata mai usor, altele trebuie desfacute in doua. Nu e ceva foarte dificil. Succes!

| Malvina24 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate face ceva! nu e bun(deci va trebui schimbat) te duci la un magazin si cumperi un mouse nou! bafta!