| R100 a întrebat:

Nu mai stiu parola la Samsung Corby pentru mesaje, imagini etc. Ce pot face?! pentru ca acum nu pot sa schimb parola si e facut in asa fel incat acum nu mai am parola dar o vreau si trebuie sa o bag pe cea care a fost

Răspuns Câştigător
| izabbel a răspuns:

Baga codul acesta. iar telefonul tau se va reseta singur, dar iti vor fi sterse tot ce ai pe telefon asa ca ai grija sa bagi totul in card *2767*3855#

| R100 explică (pentru izabbel):

Multumesc frumos : ) A mers tongue

| izabbel a răspuns (pentru R100):

Si eu am patit acelasi lucru big grinbig grin acum cateva zile!

| Nicoleta_Cojocariu_1989 a răspuns (pentru izabbel):

Vreau si eu codul ca nu il stiu

| Bercea_Nelu_1971 a răspuns (pentru izabbel):

A mers mersiiiii

8 răspunsuri:
| MrHeadshot a răspuns:

Trebuie sa ii restabilesti setarile din fabrica!

| simpatika97 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie acum, da de ce iti cere codul PUK?

| simpatika97 a răspuns:

Sa sti ca merge codu, noroc cu voi am scos si eu codu, va multumesc...

| Nicoleta_Cojocariu_1989 a răspuns:

Care cod ca si eu am Samsung si nu merge nici un cod.