| ydaa a întrebat:

Nu merge sa primesc apeluri pe telefonul Nokia E63 (Cosmote)

Răspuns Câştigător
| cristian_3743 a răspuns:

Ne scuzati firma COSMOTE astazi si miine se fac schimbari in retia toate liniile telefonice sunt mmomentan deconectate va rugam incarcati contul cu minimu 50 roni

2 răspunsuri:
| madasuk a răspuns:

Poate leay dat restricttyebatting eyelashes

| zuzulici09 a răspuns:

Uita-te la setari s-ar putea sa ai o optiune care zicea cam asa:respingere automata apeluri eu am alt tel. dar asa am facut si eu ...eu puteam sa sun dar ceilalti nu.straight face