| Flaviuka a întrebat:

Nu`mi merge cd playeru din masina (audio), imi tot da eroare de fiecare data cand introduc un cd, iar apoi mi`l scoate. Din 7 cd`uri doar unu imi merge si acela f greu. Cineva mi-a spus sa`mi cumpar un cd de curatat ca pote ii murdar cd playeru pe dinauntru. Voi ce ziceti? Care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il desfaci CU GRIJA si il cureti de praf, ii stergi si lentila de la laser cu o solutie de curatat lcd-uri. Daca nici asta nu merge incearca sa cuplezi cd player-ul intr-o alta masina, bugati veyron sau pagani zonda, sigur o sa-l citeasca.

1 răspuns:
| blondu_9020 a răspuns:

Da e posibil sa se fii pus praf pe lentila, si pe viitor nu mai baga cd-uri zgariate in elwinking