| dracusoara a întrebat:

Nu mi se aude bine sunetul la bexe. sunt pornite, dar se aude in ecou, ciudat. shie candva problema? dau funda urgenttt plzzzzzzzz

8 răspunsuri:
| Crysty1996 a răspuns:

Trebuie umblat pe la driver nu stiu ce driver ai tu ii acolo pe undeva la boxe cum sa se auda si cred ca ii dat la echo tu trebuie sal dai la normal bafta! A si fundita plzz

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Intra in driverul audio si uita'te la setari poate ai umblat, sau ai coinectat gresit firele sau conexiunea proasta, de ex la mine am sitem 1+5 si 3 cabluri care intra in pc portocaliu verde si negru si ca sa imi mearga trebuiesc puse negru pe albastru verde pe portocaliu si portocaliu pe verde incearca si tu. daca tot nu merge reinstaleaza driverul audio si vezi sa nu ai firul intrrupt la boxe pe undevawinking funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, s-ar putea sa fie o problema cu placa de baza.
La computer mi se intampla acelasi lucru, big grin.
Incearca sa aprinzi becul happy, eu asa le fac sa mearga.Sau le dau pumni happy. Succes!

| Mandy4105 a răspuns:

Incearca in control panel la sounds sa modifici ceva peacolo si ar trebui sa iti mearga...

| scumpika01 a răspuns:

Pai e dereglat din comp vezi la sonor ca sigur e de acolo!

| Pιşριяιcă a răspuns:

Boxele la ce sunt legate? Ma refer daca ai statie ceva,de exemplu ca mine. Incearca sa scoti boxele si sa le bagi din nou la locul lor. Mi se pare ca iti apare ceva pe desktop in legatura cu amplificare sunet, basi, ecou ceva de genu'.S'ar putea sa existe si pentru tine o rezolvare.

| Smiley_1917 a răspuns:

Nu cumva sa fie de la cablu. uitete la mufa.sa nu fie rupta. daca e putin de tot rupta atunci aia e...asa am patit si yola casti si la boxe happy

| catalinutzzul a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru. am reinstalat windowsul si mi-a mers dupa aceea