| andrei_6532 a întrebat:

Nu mi se aude subwooferul cand ascult o melodie in youtube la sistem 5.1(genius 75 w) ce probleme am, cum fac sa se auda. Mi-am instalat windows-ul(xp) din nou tot degeaba. Intru cu mai multe browsere ( google crome, madzila, opera, explorer degeaba aceeasi problema. ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| IulianRomica a răspuns:

Am si eu Genius dar 150W si mi s-a intamplat la felwinking Dar conecteaza doar 2 mufe tata la subufar si una in placa de sunet la culoare verde si o sa iti meargawinking. Winamp si alte playere forteaza sa iasa sunet 5.1 dar browse-rele se aud stereowinking MULT NOROC