| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger. Mi-am facut un nou id si nu mi se vede poza de la avatar. Se vede doar acea fata zambitoare desi mi-am fixat o poza la avatar. Ofer fundita! Mersi!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca l-ai facut de curand atunci cred ca o sa se ''rezolve'' de la sine peste putin timp. Ai incercat sa iesi si sa intri din nou? big grin

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil odata cu trecerea timpului o sa se actualizeze si o sa iti apara avatarul dorit.
Vezi acolo la ''Display image'' sa ai bifat ''Share my picture'''.

| HolyPotato a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am uitat si e totul ok. Chiar nu inteleg de ce nu se vede...straight face

| HolyPotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am incercat...straight faceper sa se rezolve de la sine...

| anonim_4396 explică (pentru HolyPotato):

Daca nu se reface nici de la sine, poti incerca si o versiune mai veche. ca presupun ca ti-ai luat ultima versiune laughing

| HolyPotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda...straight facelaughing

| anonim_4396 explică (pentru HolyPotato):

Nici acum nu s-a rezolvat?sad

| HolyPotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate nu...straight face

| anonim_4396 explică (pentru HolyPotato):

Sigur ai bifat casuta asta?
http://img26.imageshack.us/img26/2655/casuta.jpg

cred ca am taiat cam prost din poza :))

| HolyPotato a răspuns (pentru anonim_4396):

100% sigur

| anonim_4396 explică (pentru HolyPotato):

Si nu incerci si cu o versiune mai ''veche'', cum ar fi 9?big grin

| HolyPotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Voi incerca, probabil in weekend cand am timphappy

| anonim_4396 explică (pentru HolyPotato):

Daca l-ai facut de curand atunci cred ca o sa se ''rezolve'' de la sine peste putin timp. Ai incercat sa iesi si sa intri din nou? big grin