| Kassandra1408 a întrebat:

Nu pot accesa o pagina web. Ieri merge perfect, azi mi s-a blocat calculatorul si a trebuit sa restartez, cu browser-ul deschis. Apoi, imi apare eroare in 3 browsere: Mozilla, Chrome si Opera.

Google Chrome is having trouble accessing the network.

This may be because your firewall or antivirus software wrongly thinks Google Chrome is an intruder on your computer and is blocking it from connecting to the Internet.

Opera: Connection closed by remote server

Am intrat apoi de pe alt IP, folosind wireless-ul vecinului. Tot nu merge

Dar prietena mea poate accesa site-ul. Voua va merge? Si ce pot face?
http://limba-romana.ucoz.com/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu-ti apare icoana aceea de jos cu niste calculatoare. apasai star apoi run si scriai acolo ceva. daca nu am dat la translator si a scris asa la google chome ala:Google Chrome are probleme cu accesarea reţelei.

Acest lucru poate fi din cauza software-ul antivirus sau firewall în mod eronat crede că Google Chrome este un intrus pe computer şi este blocarea de la conectarea la Internet. cred ca trebuie sa stergi google chome ala sau sa fac icu start run.