| Kerosima a întrebat:

Nu pot da follow/unfollow sau like si nici block pe Instagram si am primit restricție, ce pot sa fac?
Contu il am de prin 2017, urmaream 500-600 de persoane si am dat unfollow la toti, apoi follow la cateva persoane...deci astept sa imi dispara restrictia sau ce pot sa-i fac?

1 răspuns:
| Em14 a răspuns:

Ceea ce ai facut tu, la ei in regulament se numeste abuz in follow/unfollow, stai linistit o perioada, dupa aia o sa te deblocheze inapoi si o sa poti folosii aplicatie ca inainte.